MENU

Pokoje Penzion Vysoká Stráž

Apartmán s obývacím pokojem a ložnicí

Apartmán je vhodný pro rodinu či přátele, kteří mají rádi dostatek prostoru. Vysoký komfort zajistí prostorný obývák s velkou rozkládací pohovkou, která slouží jako dvě lůžka. Apartmán má samostatnou ložnici, koupelnu a naleznete zde i plochou TV. Wi-Fi připojení je dostupné jak na celém penzionu, tak i v jednotlivých pokojích.

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj nabízí standardní ubytování s manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením, TV a Wi-Fi připojením. 

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj nabízí dostatek prostoru až po 4 dospělé osoby. Tři osoby spí na pevných lůžkách, jedna osoba na rozkládacím přistýlce. Pokoj nabízí klasické vybavení jako vlastní koupelnu s toaletou a sprchou, TV a Wi-Fi připojením.

Rodinný apartmán

Rodinný apartmán je vhodný pro jednu nebo více rodin. Nabízí až 3 samostatné pokoje a plně vybavenou kuchyň s dvouvařičem, lednicí a základním nádobím. V klidu se pak můžete najíst v jídelním koutku, který je napojený na obývací část s jedním dvoulůžkem. Dalším standardním vybavením je vlastní sociální zařízení, TV a Wi-Fi.

Čtyřlůžkový pokoj

Ve čtyřlůžkovém pokoji se nachází čtyři pevná lůžka. Jedna manželská postel a 2 samostatné lůžka. K vybavení dále náleží malý stolek se židlemi, vlastní koupelna se sprchou a toaletou, TV a Wi-Fi připojení.