MENU

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Horské středisko pro letní i zimní aktivity

NEJVĚTŠÍ LYŽAŘSKÝ RESORT V ČESKU

Východní Krkonoše a jeden z nejznámějších turistických areálu u nás - to SkiResort Černá Hora - Pec. Nespočet aktivit v létě, skvělé lyžování v zimě. Místo s ideálním zázemím nejen pro rodinnou dovolenou. Přijeďte a přesvědčte se sami. Těšíme se na Vás v penzionu Vysoká Stráž.

OFICIÁLNÍ WEB SKIRESORTU

RESORT V ZIMĚ

Horské středisko, které nabízí až 50 km sjezdovek na jeden skipas. Můžete si zalyžovat až v 6ti propojených areálech (Černá hora, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa, Svoboda nad Úpou a Ski Areál Malá Úpa) mezi kterými se dá přesouvat na lyžích, skibusem nebo rolbou. SkiResort Černá hora - Pec je největším lyžařským resortem v Česku.

Sjezdovky jsou rozmanité, naleznete zde až tříkilometrové tratě, náročnější i méně náročné, které slouží hlavně dětem pro děti. SkiResort nabízí i lyžařskou školu, 5 parků pro výuku dětí s pojízdnými koberci a půjčovnu s tisícovkou párů lyží a snowboardů. 

RESORT V LÉTĚ

Nejen v létě je ve SkiResortu co dělat. Na vrcholky hor se můžete vydat jednou ze tří lanovek (Černohorská express, Hnědý vrch, Portášky), které jsou v provozu (aktuální informace k provozu lanovek naleznete zde) a odtud pak pokračovat na vybraný výlet pěšky nebo třeba na kole. Přímo v areálu si můžete půjčit elektrokola nebo koloběžky. Pro děti je připravená široké spektrum aktivit. Navštívit můžete dětský park Kabinka nebo herní krajinku Pecka

LETNÍ AKTIVITY 2021 VE SKIRESORTU  SKIRESORTLIVE KOLOBĚŽKY  SKIRESORTLIVE ELEKTROKOLA