MENU

Široká nabídka služeb

Jak pro děti, tak pro dospělé

Služba Popis a cena
Parkování Parkování je k dispozici přímo u hotelu je zahrnuto v ceně ubytování. 
Wi-Fi připojení Internetové Wi-Fi připojení je v celém objektu zdarma. Připojit se můžete i na všech pokojích.
Recepce Recepce je v provozu od 08:00 do 21:30. Následně je potřeba individuální dohody předem na tel. čísle +420 774 295 342 nebo emailu vysoka.straz@gmail.com. Telefonické objednávky/ informace jsou Vám k dispozici od 08:00 do 21:00.
Příjezd/ Odjezd Check-in je možný od 14:00 - 20:00. Check-out do 10:00.
Tenisové hřiště Máme vlastní tenisové kurty s tartanovým povrchem a osvětlením. Tenisový kurz slouží aj k nohejbalu. Cena pronájmu je 150 Kč/ hodina. Nabízíme i možnost zapůjčení tenisových raket.
Domácí zvíře Pobyt po domácího mazlíčka je možné si doobjednat za 350 Kč/ noc. Zvíře není možné brát sebou na snídani a večeře.
Stravování Snídaně je zahrnuta v ceně pobytu. Večeři (polopenzi) je možné si doobjednat. Více informací naleznete v sekci "Restaurace".
Dětská postýlka Rádi Vám zapůjčíme dětskou postýlku za 200 Kč/ pobyt.
Dětské hřiště s pískovištěm Dětské hřiště je pro všechny hosty k dispozici zcela zdarma.
Detská hernička Detská hernička je pro všechny děti zcela zdarma.
Lyžárna a úschovna kol V zimě může každý host zcela zdarma využít lyžárnu včetně vysoušeče lyžáků. V letní sezóně je k dispozici i úschovna kol pro všechny cyklisty.
Sauna & masáže  Sauna je ideální pro 4 osoby. Cena za osobu je 200 Kč/ hodina. V penzionu nabízíme i masáže. Více informací Vám poskytne naše recepce.
Lednice na pokoj Po predchozí domluvé můžeme poskytnou lednici na pokoj. Rezervace nutná (počet omezen).
Skibus Skibus má zastávku 30 metrů pod penzionem. V případě, že cesta není sjízdná, skibus staví u penzionu Veronika, který je přibližně 500 metrů od našeho penzionu.